Betonowe

Figury betonowe, fontanny, lampy ogrodowe


Betonowe figury dekoracyjne produkowane są z białego cementu i kruszywa, co podwyższa wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Jednocześnie niektóre elementy wzmacniane są metalowymi prętami dla stabilności wyprodukowanej konstrukcji. Betonowe figury dekoracyjne to inwestycja na wiele lat połączona z urokiem, subtelnością i wytrzymałością oferowanych produktów. Produkty betonowe, dekoracje ogrodowe i pokojowe, skategoryzowane są dla Państwa według przedmiotu zamówienia w DoDeko.pl


Figury betonowe, betonowe fontanny, figury ogrodowe, aniołki, posągi, lampy ogrodowe, daszki, szyszki na słupki, elementy ozdobne, bazy, głowice do kolumn, figury przelewające wodę, popiersia, rzeźby, figury zwierząt, donice ogrodowe z betonu, meble ogrodowe, kolumny, słupki, postumenty i płytki ogrodowe - artykuły dekoracyjne wykonane są z trwałego materiału budowlanego czyli betonu.

Desc

Produkty 10-18 z 1163

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
 1. Sowy - 3 figurki dekoracyjne z betonu
  SKU:2168

  Komplet 3 wielkości figurek sowy wykonany jest z najlepszej klasy białego betonu i jest lekko patynowany na szaro. Betonowe sowy są mrozoodporne.


  Kupując cały komplet oszczędzasz!

  Dowiedz się więcej
 2. Figury betonowe - sowa
  SKU:2167

  Średnia rzeźba sowy wykonana jest z najlepszej klasy białego betonu i jest lekko patynowana na szaro. Betonowa sowa jest mrozoodporna.

  Dowiedz się więcej
 3. Figury betonowe - sowa
  SKU:2166

  Rzeźba sowy wykonana jest z najlepszej klasy białego betonu i jest lekko patynowana na szaro. Betonowa sowa jest mrozoodporna.

  Dowiedz się więcej
 4. Figurka betonowa - sowa z napisem welcome
  SKU:2165

  Rzeźba sowy z napisem WELCOME wykonana jest z najlepszej klasy białego betonu i jest lekko patynowana na szaro. Betonowa sowa jest mrozoodporna.

  Dowiedz się więcej
 5. Figury betonowe- rzeźba indyjskiego boga Ganesa
  SKU:2164

  Rzeźba indyjskiego boga mądrości i sprytu wykonana jest z najlepszej klasy białego betonu i jest lekko patynowana - szare odcienie. Betonowa rzeźba jest mrozoodporna.

  Dowiedz się więcej
 6. Donice i wazony wysokie do ogrodu z betonu
  Wazon z betonu - nowoczesny styl
  Cena promocyjna 178,35 zł Normalna cena 190,65 zł
  SKU:2163
  Wysoki, nowoczesny wazon - donica ogrodowa w nowoczesnym stylu. Minimalistyczne zagłębienia są lekko patynowane dla podkreślenia uroku wzoru.
  Dowiedz się więcej
 7. Okrągła betonowa donica ogrodowa
  SKU:2162
  Nowoczesna, okrągła donica betonowa to trwała i mrozoodporna donica na kwiaty i zioła. Dowiedz się więcej
 8. Donice z betonu do domu i ogrodu
  SKU:2161
  Podłużna, nowoczesna donica betonowa - donica ogrodowa w minimalistycznym stylu. Doniczki betonowe są trwałe i służą kwiatom przez wiele lat. Dowiedz się więcej
 9. Dzban - donice ogrodowe w ciekawym wzorze
  Donica betonowa - mały dzban
  Cena promocyjna 86,10 zł Normalna cena 92,25 zł
  SKU:2160
  Nowoczesna donica ogrodowa - dzban - jako dekoracja ogrodowa z białego betonu.
  Dowiedz się więcej
Desc

Produkty 10-18 z 1163

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Contact Us
To Top