Betonowe

Figury betonowe, fontanny, lampy ogrodowe


Betonowe figury dekoracyjne produkowane są z białego cementu i kruszywa, co podwyższa wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Jednocześnie niektóre elementy wzmacniane są metalowymi prętami dla stabilności wyprodukowanej konstrukcji. Betonowe figury dekoracyjne to inwestycja na wiele lat połączona z urokiem, subtelnością i wytrzymałością oferowanych produktów. Produkty betonowe, dekoracje ogrodowe i pokojowe, skategoryzowane są dla Państwa według przedmiotu zamówienia w DoDeko.pl


Figury betonowe, betonowe fontanny, figury ogrodowe, aniołki, posągi, lampy ogrodowe, daszki, szyszki na słupki, elementy ozdobne, bazy, głowice do kolumn, figury przelewające wodę, popiersia, rzeźby, figury zwierząt, donice ogrodowe z betonu, meble ogrodowe, kolumny, słupki, postumenty i płytki ogrodowe - artykuły dekoracyjne wykonane są z trwałego materiału budowlanego czyli betonu.

Desc

Produkty 19-27 z 1163

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
 1. Donica betonowa nowoczesne prążki
  SKU:2159
  Okrągły, nowoczesny wazon - donica ogrodowa w nowoczesnym stylu. Minimalistyczne prążki są lekko patynowane dla podkreślenia uroku wzoru.
  Dowiedz się więcej
 2. Donice betonowe na palmę
  SKU:2158
  Stylowa duża donica betonowa jest delikatnie zdobiona, jest stabilna, trwała i użyteczna. Dowiedz się więcej
 3. Żaby rzeźby z betonu do ogrodu
  SKU:2157

  Rzeźba betonowa żaby - symbol obfitości, płodności i dostatku. Figury betonowe zwierząt wykonane są z białego betonu, lekko patynowane, odporne na warunki atmosferyczne...

  Dowiedz się więcej
 4. Betonowe sowy, sówki - figurki dekoracyjne z betonu
  SKU:2156

  Rzeźba sowy wykonana jest z najlepszej klasy białego betonu i jest lekko patynowana - szare odcienie. Betonowa sowa jest mrozoodporna.

  Dowiedz się więcej
 5. Kotki z betonu - figury betonowe
  SKU:2155

  Śpiące kotki - rzeźba dekoracyjna kotów z białego betonu, lekko patynowana i mrozoodporna.

  Dowiedz się więcej
 6. Figura betonowa dzieci na ławce
  Dzieci na ławce
  196,80 zł
  SKU:2154
  Figura dekoracyjna dzieci na ławce pięknie komponuje się w ogrodzie, na balkonie, na tarasie, na działce, w mieszkaniu, jest mrozoodporna i bardzo trwała. Dowiedz się więcej
 7. Figura przelewająca wodę
  SKU:2152
  Ryba - betonowa figura przelewająca wodę jako urocza dekoracja do każdego ogrodu, działki, tarasu czy oczka wodnego. Figurka ogrodowa ryby może działać samodzielnie lub może stanowić element fontanny ogrodowej.
  Dowiedz się więcej
 8. Ryba - figura betonowa do fontanny
  SKU:2151
  Betonowa figura przelewająca wodę - ryba - to doskonała ozdoba każdego ogrodu, działki, tarasu czy oczka wodnego. Figurka ogrodowa ryby może działać samodzielnie lub może stanowić element fontanny ogrodowej.
  Dowiedz się więcej
 9. Postument, kolumna do figur betonowych
  Ozdobny postument z betonu
  Cena promocyjna 276,75 zł Normalna cena 287,82 zł
  SKU:2150
  Ozdobny postument - uzupełnienie dla dużych i wysokich figur ogrodowych. Z myślą o wymagających klientach został stworzony niski postument jako baza do rzeźb i posągów do dekoracji domu i ogrodu.
  Dowiedz się więcej
Desc

Produkty 19-27 z 1163

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Contact Us
To Top