Fontanny ogrodowe i fontanny pokojowe, różne wzory, nowoczesne i tradycyjne, małe i duże...

W naszej bogatej ofercie posiadamy bardzo duży asortyment wzorów fontann ogrodowych i fontann pokojowych.

Fontanny zawierają piękne elementy dekoracyjne: gołąbki, rybki, kwiaty, owoce, muszle, amorki, dzieci, kobiety, postaci Neptuna, geometryczne formy przestrzenne.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo fontanny: jednopoziomowe, dwupoziomowe, trzypoziomowe, czteropoziomowe. Fontanny wykonane są z białego cementu, są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Fontanny ogrodowe i pokojowe, posiadają zamknięty obieg wody, dzięki temu są bardzo wygodne w użytkowaniu, nie ma konieczności doprowadzenia do nich wody bieżącej.

Polecamy Państwu: fontanny domowe i fontanny pokojowe; można wykorzystywać je jako oryginalne naczynia, nawilżające powietrze.

W sprzedaży również nowoczesne fontanny i figury, które mogą być wykorzystane na: tarasach, balkonach, w ogrodach, parkach, na działkach, a także w luksusowych wnętrzach użytkowych.

Oferujemy fontanny, figury oraz inne ozdoby, które świetnie nadają się do wkomponowania w oczkach wodnych, sadzawkach, basenach, kąpieliskach, jak również na innych terenach rekreacyjnych.  

 

on 0

Komentarze

Leave A Reply

Your email address will not be published.