Bazy i głowice do kolumn

Bazy i głowice do kolumn w sklepie DoDeko.pl
Baza to dolna, kończąca część kolumny lub pilastra pełniąca rolę konstrukcyjną, dekoracyjną i symboliczną, na której umieszcza się trzon kolumny.
Głowica to górna, wieńcząca część kolumny lub pilastra pełniąca rolę konstrukcyjną, dekoracyjną i symboliczną, będąca pośrednim członem między podporą (np. trzonem kolumny) - od której jest szersza, co zapewnia stabilniejszą konstrukcję całości.
Bazy i głowice do kolumn pełnią ważną rolę w architekturze, mają wielkie walory estetyczne i nadają konstrukcji niepowtarzalny charakter. Bazy i głowice do kolumn to dekoracje, ozdoby do domów, mieszkań, sklepów i wszelkich budowli.
Desc

Produkty 1-12 z 16

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
 1. Betonowa głowica do kolumny w stylu korynckim
  SKU:2019
  Betonowa głowica w stylu korynckim - dekoracja bardzo ozdobna, bogato rzeźbiona, z wieloma ornamentami, stabilna i godna polecenia.
  Dowiedz się więcej
 2. Betonowa głowica i baza do kolumny, dorycki styl
  SKU:2018
  2 w 1, głowica lub baza - dorycki styl - element konstrukcyjny, który może być jednocześnie głowicą i bazą do kolumny - razem tworzy stabilną i jednorodną strukturę. Głowicę lub bazę można również łączyć z innymi pasującymi elementami.
  Dowiedz się więcej
 3. Betonowa głowica do kolumny w stylu doryckim
  SKU:2017
  Betonowa głowica w stylu doryckim - dekoracja stabilna i godna polecenia. Kolumna jońska, dorycka, koryncka - tylko u nas!
  Dowiedz się więcej
 4. Jońska głowica betonowa do kolumny z betonu
  SKU:2016
  Betonowa głowica w stylu jońskim - dekoracja stabilna i godna polecenia.
  Dowiedz się więcej
 5. Betonowa baza do kolumny z betonu
  Baza do kolumny
  237,25 zł
  SKU:2015
  Betonowa baza do jednoczęściowej kolumny dekoracyjnej. Baza jako podstawa kolumny ma istotne znaczenie i dlatego nasza dekoracja jest stabilna i godna polecenia. Dowiedz się więcej
 6. Głowica i baza do kolumny z betonu, dorycki styl
  SKU:2014
  2 w 1, głowica i baza - dorycki styl - element konstrukcyjny, który może być jednocześnie głowicą i bazą do kolumny - razem tworzy stabilną i jednorodną strukturę. Głowicę lub bazę można również łączyć z innymi pasującymi elementami.
  Dowiedz się więcej
 7. Betonowa baza do kolumny w sklepie DoDeko.pl
  Baza do kolumny
  296,92 zł
  SKU:2013
  Betonowa baza do jednoczęściowej kolumny - dekoracja stabilna i godna polecenia. Łatwość montażu, wysoka jakość produkcji - zrób zakupy już dziś.
  Dowiedz się więcej
 8. Rzeźbiona koryncka głowica betonowa do kolumn
  SKU:2012
  Pięknie rzeźbiona betonowa głowica - koryncki styl do jednoczęściowej kolumny - dekoracja stabilna i godna polecenia. Co nas wyróżnia? Łatwość montażu, wysoka jakość produkcji!
  Dowiedz się więcej
 9. Jońska betonowa ozdobna głowica do kolumny
  SKU:2010
  Betonowa jońska głowica do kolumny składanej z 4-ch części - dekoracja stabilna i godna polecenia. Co nas wyróżnia? Łatwość montażu, wysoka jakość produkcji!
  Dowiedz się więcej
 10. Betonowa baza do kolumn
  Baza do kolumny
  1 096,74 zł
  SKU:2009
  Betonowa baza do kolumny składanej z 4-ch części - dekoracja stabilna i godna polecenia. Łatwość montażu, wysoka jakość produkcji - zrób zakupy już dziś.
  Dowiedz się więcej
 11. Ozdobna głowica do kolumn z betonu w sklepie DoDeko.pl
  SKU:2003
  Betonowa głowica do kolumny składanej z 2-ch części - dekoracja stabilna i godna polecenia. Co nas wyróżnia? Łatwość montażu, wysoka jakość produkcji!
  Dowiedz się więcej
 12. Betonowa głowica z betonu w sklepie DoDeko.pl
  SKU:1996
  Betonowa głowica do kolumny składanej z 2-ch części - kolumna jońska, dorycka, koryncka - dekoracja stabilna i godna polecenia. Co nas wyróżnia? Łatwość montażu, wysoka jakość produkcji!
  Dowiedz się więcej
Desc

Produkty 1-12 z 16

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Contact Us
To Top