Figury kobiet

Figury betonowe kobiet jako posągi i rzeźby do dekoracji domu i ogrodu. Piękne figury betonowe są ozdobą w kawiarniach, w przychodniach zdrowia, hotelach, salonach spa. Figury betonowe kobiet udekorują każde wnętrze, dodają elegancji, zmysłowości i ciepła domowego. Figury ogrodowe - posągi i rzeźby kobiet są wykonane z białego betonu i są mrozoodporne. Figury betonowe kobiet są idealnym prezentem na długie lata. Posiadamy betonowe figury antyczne i nowoczesne rzeźby - zapraszamy do sklepu internetowego DoDeko.pl

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 53

Ustaw kierunek malejący
 1. SKU: 2200 Popiersie kobiety w kapeluszu
  244,89 zł

  Kobieta w kapeluszu - popiersie wykonane jest z białego betonu, jest mrozoodporne. Figura betonowa jest piękną ozdobą do domu i na zewnątrz.

  Dowiedz się więcej
 2. SKU: 2201 Popiersie betonowe - kobieta z lokami
  254,36 zł

  Popiersie betonowe - kobieta z lokami wykonane jest z białego betonu, jest mrozoodporne. Figura betonowa jest piękną ozdobą do domu i na zewnątrz.

  Dowiedz się więcej
 3. SKU: 2208 Figura kobiety przelewająca wodę
  330,13 zł

  Rzeźba kobiety to figura wykonana z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Figura betonowa pełni funkcję fontanny ogrodowej.

  Dowiedz się więcej
 4. SKU: 2212 Dziewczyna z koszami 68 cm - donica
  219,19 zł

  Rzeźba kobiety z koszykiem kwiatów i koszem - doniczką na kwiaty jest wykonana z białego betonu i patynowana szarą farbą. Figura dekoracyjna jest mrozoodporna.

  Dowiedz się więcej
 5. SKU: 1064 Figura Ewy z jabłkiem 61 cm
  187,53 zł

  Figurka nagiej Ewy z jabłkiem, piękna dekoracja domu i ogrodu, wykonana z białego betonu, utrzymana w antycznej stylizacji.
  Figurka Ewy to dobry pomysł na prezent dla niej, na Walentynki, na dzień Babci, Dzień Matki, komunię sw., bierzmowanie, ślub, jubileusz i wiele innych uroczystości.

  Dowiedz się więcej
 6. SKU: 1318 Wenus z Milo 74 cm
  179,72 zł

  Wenus z Milo - figurka dekoracyjna odzwierciedlająca proporcjami oryginalną rzeźbę. Niezwykła dekoracja do domu i do ogrodu.

  Dowiedz się więcej
 7. SKU: 1321 Figurka półnagiej kobiety
  1 034,52 zł

  Figura dekoracyjna do ogrodu półnagiej kobiety jest wykonana z białego betonu. Figura betonowa jest lekko patynowana dla podkreślenia uroku kobiecych kształtów.

  Dowiedz się więcej
 8. SKU: 1324 Figurka ogrodowa - Kanefora
  278,16 zł

  Kanefora – motyw dekoracyjny przedstawiająca postać kobiety lub dziewczyny niosącej na głowie lub ramionach kosz (kalatos) z kwiatami lub owocami. Postać wzorowana na uczestniczkach procesji kultowych w starożytnej Grecji. Chłopiec biorący udział w takiej procesji nazywany był kaneforos.

  Dowiedz się więcej
 9. SKU: 1325 Półnaga kobieta - figura ogrodowa
  225,03 zł

  Figura betonowa półnagiej kobiety, która siedzi na kamieniu. Figury betonowe są nieodzownym elementem dekoracyjnym, do domu, ogrodów, tarasów, hoteli.

  Dowiedz się więcej
 10. SKU: 1329 Piękna Wenus
  364,12 zł

  Bogini Wenus - piękna bogini jako figurka dekoracyjna Twojego domu, ogrodu, hallu, restauracji czy hotelu. Figurka betonowa wykonana z najwyższej klasy białego cementu, lekko patynowana, mrozoodporna.

  Dowiedz się więcej
 11. SKU: 1330 Figurka betonowa Wenus
  276,60 zł

  Bogini Wenus to piękna bogini jako figurka dekoracyjna Twojego domu, ogrodu, hallu, restauracji czy hotelu. Figurka betonowa jest wykonana z najwyższej klasy białego cementu, lekko patynowana, mrozoodporna.

  Dowiedz się więcej
Strona
na stronę
Contact Us