Kolumny, słupki, postumenty

Kolumny betonowe i słupki wykonane z białego betonu stanowią ozdobę każdego domu, dekorację mieszkania, ogrodu, biura lub sklepu.
Posiadamy kolumny betonowe doryckie, jońskie, korynckie oraz toskańskie, a także postumenty, kolumny pełne i kolumny składane. Mamy szeroki wybór kolumn i słupków z białego betonu. Kolumny mają bogate zdobnictwo i nowoczesny design, nadają się do każdego wnętrza.
Wysokie kolumny mogą stanowić podporę wiaty, tarasu, balkonu. Na trzonie kolumny są wyżłobienia co upiększa kolumnę betonową, Do trzonu kolumny w dziale Bazy i głowice do kolumn, można dokupić dodatkowe elementy całej kolumny.
W sklepie DoDeko.pl posiadamy również mniejsze kolumny (ok 1m), postumenty i słupki, które mają zastosowanie w każdym domu np. jako podstawy pod figury ogrodowe, posągi, popiersia, donice i wazony.
Nie przegap okazji, zamów kolumny i słupki już dziś.

Desc

Produkty 1-12 z 37

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
 1. Bogato zdobiony postument z betonu
  SKU:2216

  Postument - słupek - kolumna z ornamentami wykonana jest z białego betonu architektonicznego i jest mrozoodporny. Piękne zdobienia postumentu betonowego zasługują na zatrzymanie się...

  Dowiedz się więcej
 2. Postument, kolumna do figur betonowych
  SKU:2150
  Ozdobny postument - uzupełnienie dla dużych i wysokich figur ogrodowych. Z myślą o wymagających klientach został stworzony niski postument jako baza do rzeźb i posągów do dekoracji domu i ogrodu.
  Dowiedz się więcej
 3. Betonowa kolumna w sklepie DoDeko.pl
  Betonowa kolumna
  711,75 zł
  SKU:2011
  Kolumna betonowa do dekoracji i wzmocnienia stropów, balkonów, murów kościoła.
  Dowiedz się więcej
 4. Wysoka kolumna betonowa - 4 elementy
  SKU:2008
  Wysoka kolumna betonowa jest składana z 4-ch elementów, ma żłobiony wzór na trzonie - dekoracja godna polecenia.do wysokich pomieszczeń lub stropów.
  Dowiedz się więcej
 5. Ozdobny betonowy postument, rzeźbiony postument z betonu
  Postument
  99,45 zł
  SKU:2007
  Piękny betonowy postument, ozdobna niska kolumna - przeznaczona jest do dekoracji pomieszczeń i ogrodu. Może służyć jako postawka pod figury, popiersia, donice, wazy, lampy i rzeźby. Dowiedz się więcej
 6. Niski postument z betonu
  Niski postument
  170,48 zł
  SKU:2006
  Alternatywa dla dużych i wysokich figur ogrodowych. Z myślą o Tobie został wyprodukowany niski postument, który się przyda jako podstawa do domu lub do ogrodu.
  Dowiedz się więcej
 7. Klasyczny postument z betonu
  SKU:2005
  Piękny betonowy postument pod figury, donice i rzeźby wykonany jest z wysokiej klasy białego cementu - elegancki wygląd i wytworny design stworzy, że poczujesz się lepiej w swoim otoczeniu.
  Dowiedz się więcej
 8. Ozdobny postument pod figury dekoracyjne
  SKU:2004
  Rzeźbiony, ozdobny, betonowy postument pod figury np. pod serie figurek 4 PORY ROKU - lato, jesień, zima, wiosna lub serię amorków grajacych na instrumentach.
  Dowiedz się więcej
 9. Postument z betonu - słoń - w sklepie DoDeko.pl
  Postument SŁOŃ
  228,73 zł
  SKU:2002
  2 w 1 - figura słonia z betonu i postument ze zdobieniami przeznaczony jest jako podstawa pod figury, donice, wazy, popiersia, lampy PAGODA i rzeźby. Dowiedz się więcej
 10. Ozdobny postument z betonu w sklepie DoDeko.pl
  SKU:2001
  Rzeźbiony, ozdobny, betonowy postument pod figury, donice, wazony, wazy, lampy pagoda i rzeźby. Postument betonowy wykonany jest z białego betonu ma elegancki wygląd i wytworny design.
  Dowiedz się więcej
 11. Betonowy słupek ogrodzeniowy w sklepie DoDeko.pl
  SKU:2000
  Betonowy słupek ogrodzeniowy jako wzmocnienie ogrodzenia, dodatkowo pełni funkcję estetyczną i dekoracyjną.
  Dowiedz się więcej
 12. Słupek ogrodzeniowy z betonu w sklepie DoDeko.pl
  SKU:1999
  Betonowy słupek ogrodzeniowy jako wzmocnienie ogrodzenia, dodatkowo pełni funcje estetyczną i dekotracyjną.
  Dowiedz się więcej
Desc

Produkty 1-12 z 37

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Contact Us
To Top